credible posting bewaar topic

Christendom en Judaïsme, contradicties in de bijbel, de ethiek van de bijbel etc..

Moderator: Moderators

Atheist_1984
Ervaren pen
Berichten: 751
Lid geworden op: 16 okt 2006 22:50

Re: credible posting bewaar topic

Bericht door Atheist_1984 »

Bonjour schreef:
Jin schreef:Waarschijnlijk Credible, het christendom kan het alleen wel af..... :D
Nu maak je toch echt het christendom belachelijk. Je krijgt een ban.
Je moet het zelfs niet eens doen op een ander forum. Zo krijg je alsnog een ban ;) Bestuur/admins/ moderatoren zijn machtsgeil op credible. Zeg iets wat ons niet bevalt en voelt de gevolgen. Heeft ook heel veel weg van de christelijke angstcultuur ;) Doe wat we zeggen, of brand in het eeuwige vuur.
Exodus 12

[29] Midden in de nacht doodde de HEER alle eerstgeborenen in Egypte, van de eerstgeborene van de farao, zijn troonopvolger, tot de eerstgeborene van de gevangene, en ook al het eerstgeboren vee.
Gebruikersavatar
Blackadder
Ervaren pen
Berichten: 991
Lid geworden op: 22 okt 2008 16:03

Re: credible posting bewaar topic

Bericht door Blackadder »

Ik vind het wel meevallen daar op credible. Je kunt daar als atheist prima posten, zolang je in hun eigen 'hier- volgen-we-de-christelijke-geloofsbelijdenis' hoekje maar niet gaat roepen dat het allemaal onzin is. In het 'neutrale' deel mag dat wel.
May the Lord hate you and all your kind, may you be turned orange in hue, and may your head fall off at an awkward moment.'
Gebruikersavatar
dikkemick
Adelaar
Berichten: 23152
Lid geworden op: 07 mar 2013 18:36

Re: credible posting bewaar topic

Bericht door dikkemick »

Echt diep kritisch doorvragen wordt over het algemeen ook niet echt gewaardeerd. Je moet je woorden echt op een goudschaaltje afwegen! En dat is wel eens lastig als er zoveel "zeker-weten" gepost wordt.
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere. Zulks is om moverende reden evident!
Einstein/Mick
Gebruikersavatar
Bonjour
Moderator
Berichten: 6693
Lid geworden op: 27 jun 2008 23:26

Re: credible posting bewaar topic

Bericht door Bonjour »

Dit werd niet getolereerd:
Een religie gebaseerd op een buitenechtelijk kind zou best wel wat toleranter mogen zijn richting kinderen binnen afwijkende relatievormen.
http://forum.credible.nl/viewtopic.php?f=21&t=29985
Men vond het spottend. Helaas was het bloedserieus bedoelt.
Israëlisch politiek is de splijtzwam van de wereld.
Plaats reactie