McMadTasty schreef:Sterker nog. Neem na mijn dood een dna test van mijn lichaam en er zal als resultaat geen andere naam tevoorschijn komen dan de mijne.
Dat is een heel bijzonder idee van je.
Hoe komt mijn naam daar?
Voor het overige haal je een heleboel zaken en verantwoordelijkheden en rollen door elkaar.
Los van allerlei wetten, reli-overtuigingen of gevoelens kan je zonder enig nadenken of overwegen, of worsteling met wat ook, de orgaandonatie weigeren.
Ik vind dat je die kleine democratische last op je dient te nemen om er zo aan bij te dragen dat niet iedereen naar de pijpen van andermans willekeurige idee hoeft te dansen.
Dan doe je in ieder geval democratisch mee zodat een ieder die wel het eigen gemoed wil masseren door donatie toe te staan en vooral ook degenen die kunnen blijven leven daarin niet worden tegengewerkt.
Zelfs door te weigeren kan je dus mee doen met een groot goed; zolang er niet teveel weigeraars komen . . . !
Roeland
Begrip is een waan met een warm gevoel. Dus Mijdt Spijt.