Volgens eigen zeggen een pseudoniem voor een schrijverscollectief van drie personen, waarbij één persoon (de feitelijke Michael Hockney) de meerderheid van de tekst heeft geschreven.
Door wat speurwerk heb ik destijds deze info verzameld:
- PhD in scheikunde behaald in Cambridge, 1989. Als we er van uitgaan dat hij toen 25 jaar was, dan is hij vandaag de dag circa 57 jaar oud.
- Tijdens zijn studie raakte hij geïnteresseerd in Nietzsche. Na het behalen van zijn PhD is hij daarom filosofie gaan studeren, in Glasgow.
- In de jaren negentig en tot 2008 heeft hij een aantal romans (mysterieverhalen of "coded novels") geschreven.
- Ten tijde van de financiële crisis (2008) is hij teksten gaan schrijven voor een op te richten Meritocracy Party. Die teksten waren vooral gericht op Britse lezers.
- Vanaf 2011 begon hij steeds meer te schrijven (nonfictie) over de geschiedenis van filosofie, hermetisme en wiskunde. Felle kritiek op het abrahamisme, de superrijke elite én complotdenkers. De teksten werden gepubliceerd op de "AC site".
- Vanaf 2012 begon hij boeken te publiceren via Amazon. Bovenvermelde citaat is uit het 32e boek van die serie.
- Vanaf 2015 is hij overgestapt op het pseudoniem Dr. Thomas Stark en heeft daarmee 12 boeken gepubliceerd. Andere pseudoniemen (van vóór 2012) waren Adam Weishaupt en Michael Faust (circa 20 boeken, waaronder materiaal dat ook op de AC site had gestaan).
- Door de jaren heen heeft hij vele miljoenen woorden geschreven over een breed spectrum aan onderwerpen. Wat de filosofen en andere intellectuelen betreft, hebben naast Nietzsche vooral Leibniz, Euler, Goethe, Hegel, Schopenhauer, Fourier, Riemann, Freud en Jung een belangrijke invloed gehad, evenals alle bekende namen van de Franse Revolutie. En Pythagoras natuurlijk, via Plato en de neoplatonisten.