Laat maar zitten. Dit gaat over en weer niet veranderen toch?
Kan ik me weer op de aardige nieuwtjes over UAP concentreren
ipv de "Elizondo Connectie"
Woordvoerder Sherwood’s uitspraken en verdenkingen over Elizondo, maar ook je voorlaatste artikel met een commentaar van 14 maanden geleden heb ik gelezen.Het was allemaal heel interessant. We zullen zien hoe het af gaat lopen.
We hebben dus een nieuwe vraag: "Wie is Elizondo werkelijk"?
edit:
Als je eerst hebt gefronst en gelachen en je merkt later dat er misschien toch wat aan de hand blijkt te zijn is het moeilijk om erop terug te komen.ChaimNimsky schreef: ↑23 sep 2019 21:25Ik had het over de manier waarop men hypothetiseerde toen het nog weerballonnetjes, reflecties, luchtspiegelingen of een goedkope hoax kon zijn, ten opzichte van de manier waarop men ineens alle hypothesen achterwege laat nadat het geen weerballonnetjes, reflecties, luchtspiegelingen of een goedkope hoax meer zijn kan.
Dat men er hier bij dit levensechte thema zo rigor mortis op reageert is heel bijzonder.ChaimNimsky schreef: ↑23 sep 2019 21:25mijn vraag: betreft het menselijke technologie of niet? En daarover kan heel goed gesproken worden.
Alweer Michio Kaku aan het woord.
Maar wel bij een onbetrouwbare nieuwszender volgens Axxyanus