interview Joris Luyendijk

Kritische maatschappij gerichte hersenspinselen...:)

Moderator: Moderators

Plaats reactie
zalwel
Forum fan
Berichten: 372
Lid geworden op: 31 mei 2012 11:22

interview Joris Luyendijk

Bericht door zalwel »

Joris Luyendijk probeert inzicht te krijgen in de bankenwereld; in dit interview http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... gvPEvT-bS0" onclick="window.open(this.href);return false;
spreekt hij over zijn ontdekkingen.
Ik vind dat de struisvogelpolitiek die er in de politiek en door bijna iedereen eigenlijk wordt toegepast totaal van de zotte is.
god is a word and the argument ends there -Bill Callahan

Reality is that which, when you stop believing in it, doesn’t go away -Philp K. Dick
petals
Ervaren pen
Berichten: 665
Lid geworden op: 29 apr 2010 21:32

Re: interview Joris Luyendijk

Bericht door petals »

interessant en verontrustend, al weten we natuurlijk wel al langer dat het onmogelijk hiermee allemaal afgelopen kan zijn. Dank voor het delen.
Cas
Forum fan
Berichten: 246
Lid geworden op: 26 mei 2013 21:38

Re: interview Joris Luyendijk

Bericht door Cas »

Het inderdaad een goed interview. Tegelijkertijd is het ongelooflijk dat het bijna geen aandacht krijgt. Hoewel: misschien is het ook maar beter als het maar niet gebeurd. Veel mensen zouden het toch niet meteen geloven en economie draait toch een belangrijk deel op geloof.
'Dat, wat jij ervaart is niet de werkelijkheid. Het is jouw interpretatie ervan.'
Plaats reactie