Mooie metafoor Mypos maar het is iets anders dan hoe jij het voorstelt. Ik zie gewoon landen die zich aansloten bij de EU en de regeringen van die landen wisten donders goed wat er van hen verwacht werd.
Dat jij het anders ziet (en dat bedoel ik met alle respect) is omdat jij naar het totaalplaatje kijkt van het monetaire systeem wat wij hebben. Jij focust je op kleine onderdelen zoals Griekenland en Italie die eigenlijk niet bij de EU hadden gemogen. Maar het is veel groter dan dat. Het gaat om het monetaire systeem zoals we deze op Aarde hebben. Heb je Money as Debt al eens gezien?
Oh, ja, Mypos, ik weet best dat dit monetaire systeem niet deugt maar verander dat nu eens.
Money is the root of all evil werd er lange tijd geleden gezonden. Dat is nog steeds geldig. Maar zonder geld begin je niet veel en we zullen de rit mee moeten draaien in die mallemolen .