Ten eerste dien je als ware skepticus de vraag te stellen :Exdeo schreef:iemand schreef
7) Waarom zou de evolutie hersenen met gigantische overcapaciteit bouwen,
die veel energie verbruiken !!! Een zeer groot gedeelte energie gaat nl. naar
de hersenstofwisseling.
Een hoeveelheid hersencellen is niet hetzelfde als opslagcapaciteit. Een gedachte of herinnering is een neurologische verbinding die vormt, of gevormd heeft ,tussen meerdere hersencellen. Wanneer je herinnering alle hersencellen zouden beslaan zou je dus geen nieuwe gedachte kunnen vormen, je zou vol zitten. Bovendien sterven hersencellen aan de lopende band af en worden er nieuwe gevormd. De zogenaamde overcapaciteit is er om beschadiging te herstellen zoals wonden genezen. Het is dus een beetje vreemd om te praten over overcapaciteit. Je gaat toch ook niet uitrekenen hoeveel kinderen je kunt verwekken met elke zaadcel die je als man in dit leven aanmaakt.
Hoe komen ze aan 1800 petabyte :
Dit ga je niet zo maar als God-gegeven geloven.
Ten tweede ondermijnd dit wel de evolutietheorie :
Want de evolutie levert maatontwerpen, maatconstructies af die gedragen worden
onder specifieke klimatorische en andere toevallige bepaalde omstandigheden.
De evolutie zou toevallig ontstane ontwerpen ( spontaan mutaties ) die op zo'n groteske
manier (levens)energie verspillen gelijk uitsterven laten.
Bovendien waarom zouden de schedelknoken van zgn. mensachtigen, zgn. mensen
in het verloop van de evolutie groter gaan worden om meer hersenen te kunnen bevatten, wanneer er toen al gigantische overcapacititeit mogelijk scheen.
Dus heren evolutiewetenschappers roep die computerwetenschappers maar snel
tot de orde. 8) Eerst schatten hoeveel geheugencapaciteit wenselijk is zodat de evolutietheorie past, en dan hieruit de geheugencapaciteit afleiden.