Ik mag dit eigenlijk niet.....met mijn oude Calvinistische hart....De voormalige premier van Italië Silvio Berlusconi is tot vier jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens fraude.
maar.....
En nu de bal toch rolt....
Op naar de volgende veroordeling.
http://www.trouw.nl/tr/nl/4496/Buitenla ... Ruby.dhtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Tellen ze in Italië straffen eigenlijk op?De voormalige Italiaanse premier Silvio Berlusconi heeft alle aanklachten tegengesproken in het proces tegen hem over de Marokkaanse nachtclubdanseres Karima El-Mahroug, beter bekend als 'Ruby de Hartenbreekster'.
Enne...
Maarre...
http://www.nu.nl/buitenland/2943525/ber ... ezaak.html" onclick="window.open(this.href);return false;
2006?Daarnaast mag Berlusconi vijf jaar geen politiek ambt meer houden. De rechtbank verklaarde echter direct dat de oud-premier hooguit 1 van de 4 jaar hoeft uit te zitten.
Dat is het gevolg van een amnestiewet uit 2006 van de toenmalige linkse regering die de volle cellen wilde tegengaan.
Berlusconi (76) hoeft voorlopig niet naar de gevangenis. Zijn advocaten kondigden direct beroep aan tegen ''dit belachelijke vonnis.'' Pas als hij in hoogste instantie wordt veroordeeld, moet hij naar de cel. Maar dat kan zo lang duren, dat de zaak tegen die tijd is verjaard.
De tijd dat hij zoveel wetten maakte??????
Zal hij eigenlijk wel daadwerkelijk gaan zitten?.....