ING en de bonus
Moderator: Moderators
ING en de bonus
Ik snap het niet, maar toch ook weer wel. Waarom wel is omdat ik er heilig van overtuigd ben dat al die managers en CEO's bij banken nog steeds denken dat hen geen enkele blaam treft betreffende de huidige crisis. Deze mensen staan zo ver af van de werkelijkheid, dat is gewoon schokkend om te zien. Vandaag begreep ik dat de ING top alsnog afziet van de bonus over het boekjaar 2010. Let wel alsnog. Want de heren hadden zich zelf al een dikke worst voorgehouden. Topman Hommen liet nu weten dat hij en de andere niet hadden voorzien dat het uitdelen van bonussen zeker in deze tijd bij een bank die aan het staatsinfuus ligt misschien niet heel erg handig is. Tel daar nog eens bij op dat de ING top een dag later nog het lef had om te verkondigen dat, omdat de bank er zo slecht voor zou staan, de pensioen ging bevriezen van de werknemers. Wat voor een signaal geef je dan af? Over signaal afgeven gesproken. Half Nederland is woedend over deze actie van de ING bank top. Zelf ben ik na het verdwijnen van mijn trouwe Postbank overgestapt naar een andere bank. Een bank waar ik al zat met mijn spaargelden, de Triodos. Welke keus men ook maakt, dat is natuurlijk voor een ieder, maar ik hoop nu echt dat veel Nederlanders die woede nu eens omzetten in een signaal, een duidelijk signaal. En de ING bank massaal de rug gaan toekeren. Maar ik ben er toch bang voor dat het weer alleen bij veel schreeuwen en een hoop misbaar.
Re: ING en de bonus
Het heeft al resultaat gehad al die protesten:
http://www.nu.nl/economie/2473795/ing-t ... oging.html
http://www.nu.nl/economie/2473795/ing-t ... oging.html
Wat het probleem is met religie? De mens. Voor elke heilige lopen er 2 miljoen zondaars rond - Raymond Reddington
-
Samante
Re: ING en de bonus
Ik maak me nu meer zorgen over het beveiligingslek bij de ING met het internetbankieren. Het is een heel gedoe om over te stappen naar bijvoorbeeld de Rabo, maar misschien toch het overwegen waard langzamerhand.
Het was te idioot voor woorden dat men bij de ING alweer vette bonussen wilde binnenharken, is maar goed dat dit is teruggedraaid.
Het was te idioot voor woorden dat men bij de ING alweer vette bonussen wilde binnenharken, is maar goed dat dit is teruggedraaid.
Re: ING en de bonus
Gelukkig bestaat er nog een publieke opinie. Het is ook een krachtig signaal naar andere banken. ABN Amro ziet er vanaf. En nu dus de ING. Elke bank die het nu nog doet zal onder een vergrootglas komen te liggen.lanier schreef:Het heeft al resultaat gehad al die protesten:
http://www.nu.nl/economie/2473795/ing-t ... oging.html
Is de leegte niet een weldaad, geeft stilte niet veel rust, waarom moet onder leiding van dominees, goeroes, therapeuten en anderen alles kapot gezingeeft worden?