Beste lisa,
Wel ja roep islamitische fundamentalisten en je mag een heel volk uitroeien. Mag je iemand niet roep "islamitische funda" en je mag alles met hem of haar doen.
Volgens mij weet je weinig over de oorlog in het voormalige Joegoslavië en weinig over de islam. Karadzic heeft niet een heel volk uitgeroeid, waar haal je dat vandaan?
Wat zei Wilders in New York; "Moslims in Nederland waren blij toen WTC neer stortte. Moslims in Nederland zullen het als een overwinning zien als er een moskee komt op ground Zero." En dit zegt ie dan tegen een groep Amerikanen in de VS.
Wat is hieraan verkeerd, resp. dom?
Beste Prophet,
Jij bent ook echt een 1 track mind, he? Wanneer kom je met de stelling dat de holocaust eigenlijk de schuld is van de moslims?
Ondanks deze aanval op de persoon, geef je eigenlijk wel een antwoord, je ontkent dat de Bosnische islamieten onder leiding van Oric iets hebben gedaan in de tijd voordat de Serviërs ze aan pakte?
"Er bestaat geen mening, hoe absurd ook, die de mensen niet gemakkelijk tot de hunne maken, zodra het gelukt is, hen te overtuigen, dat die algemeen aanvaard is."