Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Discussies over de Islam.

Moderator: Moderators

Maverick
Banned
Berichten: 994
Lid geworden op: 24 apr 2009 17:51

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Maverick » 04 nov 2009 13:11

Circe schreef:De hadith over dat opvangen van die boeken ben ik nog nergens tegengekomen,maar dat doet er niet toe. Het doet er evenmin toe of de aangehaalde gebeurtenissen in de ahadith effektief hebben plaatsgevonden of niet. Wat er wèl toe doet is of de volgelingen van Mohammed GELOVEN dat die gebeurtenissen plaatsvonden, vermits zij zich gebonden voelen om te leven naar het voorbeeld van hun profeet. En dààr gaat het om.
Volgens hun eigen overleveringen (Sahih hadith) was Mohammed een pedofiel, een roverhoofdman en een tiran. Dit althans volgens onze normen. Over geen enkele profeet zijn er zoveel overleveringen doorgegeven. Nogmaals: zelfs indien die naar onze huidige maatstaven niet gebaseerd zijn op de realiteit, dan nog vinden islamieten dat het we zo is. En dààr gaat het hem om.

Uw voorbeeld over het bezoek aan de hemel is daarbij een goed uitgangspunt: Mohammed zou op zijn mythische paard met vleugels en een vrouwenhoofd (de buraq: juist! Barack Hussein Obama werd er ook naar vernoemd)een reis gemaakt hebben naar de toenmalige verste moskee (al aqsa = verste) en nadien dus dat bezoek aan de hemel met zijn verschillende verdiepingen hebben gebracht.
Uiteraard je reinste onzin.
Alleen vinden mohammedanen dus wèl dat zoiets effektief is gebeurd. En niet alleen dat bezoek aan de hemel maar sinds pas 1975 is die "al aqsa" moskee ineens verhuisd naar Jeruzalem... alhoewel dat gebouw nog niet bestond toen Mohammed nog leefde.
Niet alle Moslims geloven dat verhaal met dat witte paard. Niet alle Moslims gaan er van uit dat alles wat in de Koran staat klopt. Steeds meer Moslims krijgen onderwijs, steeds meer Moslims zullen dus ook moeten onderkennen dat de huidige Koran geen 1 op 1 kopie is van het origineel, sterker nog: er is geen orgineel, er zijn er meerdere.

De Koran is vermoedelijk van oorsprong, net als de bijbel, een in elkaar gesleuteld boek ten dienste van een staatsgodsdienst, een boek waarin de waarheid geen al te groot obstakel mocht zijn voor het maken van een mooi verhaal. :?

Op mij komt het over dat de Islam is voortgekomen uit Christelijke groeperingen die niet geloofden in de drie-eenheid. Het lijkt mij dat de Koran van oorsprong onder andere een liedjesboek is, als aanvulling op de bijbelboeken. Deze indruk krijg ik OGV informatie uit de trouw artikkelen die Siger gepost heeft. Deel je deze informatie met Moslims, dan krijg je bij Moslims eerst ontkenning, bij sommige later verwarring en uitendelijk bij sommige inzicht. Dit hoeft helemaal niet ten koste te gaan van hun geloof, de manier waarop het geloof beleefd word echter zal veranderen.

Je moet dus zwaar inzetten op ten eerste zoveel mogelijk Moslims op de universiteit zien te krijgen en ten tweede zoveel mogelijk ontwikkelde Moslims tot debat uitdagen. Op die manier kan je voorkomen dat de Islam zich hier net zo dramatisch ontwikkelt als in Turkije en veel Arabische landen het geval is. Lukt dat niet, dan komt plan B in zicht.

Het is ons gelukt om de Christenen in te kapselen in een seculier systeem, dan moet dat ook kunnen lukken met de Moslims.

Die moskee bestond nog niet toen Mohamed leefde, verder: Mohamed heeft wellicht nooit als 1 persoon bestaan. Het zou net als KIng Arthur een legende kunnen zijn. http://nl.wikipedia.org/wiki/Koning_Arthur

Maar dat gebouw is ook geen noodzakelijk onderdeel van het verhaal, en ook: net zoals het idee dat koningen opstaan uit de dood al bestond voordat Jezus bestond, kunnen de mensen die het verhaal van de hemelvaart van Jezus kenden het gebruikt hebben om hun eigen publiek een vergelijkbaar spectaculair verhaal te vertellen. De locatie waar dat verhaal zich afspeelde is al erg lang Jerusalem.

Dat er nu veel bedreigingen plaats vinden, kan je zien als een teken dat veel Moslims verward zijn, maar nog in ontkenning zitten TOV de mogelijkheid dat de Koran wel eens niet helemaal zou kunnen kloppen. Mensen die intern in de knoop zitten willen nogal eens agressief worden.

We hebben geduld en tollerantie nodig. Uiteindelijk zullen Moslims zelf in hun duistere wereld een groot licht moeten aansteken zodat Moslims hun geestelijk huis van binnen uit wat beter kunnen bekijken. Dat heeft tijd nodig. En vasthoudendheid.
Laatst gewijzigd door Maverick op 04 nov 2009 13:19, 1 keer totaal gewijzigd.
Alleen de dwazen weten antwoorden op alle vragen en dat zal voorlopig wel zo blijven.

siger

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door siger » 04 nov 2009 13:13

Maverick, wordt jij betaald per off-topic bericht?

Maverick
Banned
Berichten: 994
Lid geworden op: 24 apr 2009 17:51

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Maverick » 04 nov 2009 13:22

Lees alinea nummer 1 na laatst even, ik koppel bedreigingen aan theologische vraagstukken.
Alleen de dwazen weten antwoorden op alle vragen en dat zal voorlopig wel zo blijven.

Gebruikersavatar
Kitty
Ontoombaar
Berichten: 11282
Lid geworden op: 23 aug 2006 17:31

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Kitty » 04 nov 2009 14:10

Maverick, probeer eens de discussie te volgen. En probeer ook eens een keer geen zelfverzonnen zaken te poneren die je niet kunt onderbouwen met feiten, zoals stellen dat veel moslims de verhalen in de Koran niet serieus nemen. Dit is maar een veronderstelling van jezelf die geen enkele grond heeft. Het lijkt erop dat je je totaal niet hebt verdiept in het gedachtegoed van moslims en hun relatie met de Koran en de Hadith. Kortom, je roept maar wat en vaak ook nog offtopic ook, dit wordt toch wel wat vervelend.
Alle gebondenheid kan vrijheid heten, zolang de mens de banden niet voelt knellen. (naar Erasmus)

Il n’y a que les imbéciles qui ne changent jamais d’avis ... (Jacques Brel)

En de mens schiep God en dacht dat dat goed was.

Maverick
Banned
Berichten: 994
Lid geworden op: 24 apr 2009 17:51

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Maverick » 04 nov 2009 14:40

1) Je stelt zelf zonder enige onderbouwing dat de meeste bedreigingen van Moslims komen, ik heb om onderbouwing gevraagd, die heb je niet gegeven
2) Ik zelf zou niet zonder onderbouwing mogen stellen dat veel Moslims de Koran niet letterlijk opvatten
3) Kom ik met voorbeelden, dan deugen de voorbeelden niet

Snap je mijn probleem met deze situatie ook een beetje?
Alleen de dwazen weten antwoorden op alle vragen en dat zal voorlopig wel zo blijven.

Gebruikersavatar
Kitty
Ontoombaar
Berichten: 11282
Lid geworden op: 23 aug 2006 17:31

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Kitty » 04 nov 2009 14:43

Dat de meeste bedreigingen van moslims komen kan iedereen gewoon volgen in het nieuws. Als je daar nog verdere onderbouwing bij nodig hebt, vraag ik mij af of je in een grot woont. Je geeft steeds argumenten die erop wijzen dat je je nauwelijks of niet hebt verdiept in de materie. Ik zou zeggen onderzoek eens het een en ander voor je met statements komt, zodat die ergens op slaan en niet zomaar op het moment bedachte eigen kreten zijn.

En bovenal probeer eens on topic te blijven.
Alle gebondenheid kan vrijheid heten, zolang de mens de banden niet voelt knellen. (naar Erasmus)

Il n’y a que les imbéciles qui ne changent jamais d’avis ... (Jacques Brel)

En de mens schiep God en dacht dat dat goed was.

Maverick
Banned
Berichten: 994
Lid geworden op: 24 apr 2009 17:51

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Maverick » 04 nov 2009 15:24

Kitty schreef:Dat de meeste bedreigingen van moslims komen kan iedereen gewoon volgen in het nieuws. Als je daar nog verdere onderbouwing bij nodig hebt, vraag ik mij af of je in een grot woont.
De rest heb ik gelezen. Hierop een reactie: datzelfde grot argument zou ik kunnen plaatsen als het gaat om bedreigingen van linkse politici. Naarmate Wilders meer in het nauw gedreven gaat worden, zullen die bedreigingen ook wel weer toenemen.

Over de betrouwbaarheid van "het nieuws":

Ik google eens "uit huis gepest"...

Uit huis gepest door Marrokanen => http://frontpage.fok.nl/nieuws/67522
Uit huis gepest door Inlanders => http://www.hababam.nl/forums/showthread ... 549&page=3

Je komt uiteraard veel vandalisme door Marrokanen tegen. Maar op hababa word terecht opgemerkt dat daar de aandacht ook naar uitgaat. Met name daarom vertrouw ik het nieuws niet, zeker een krant als de Telegraaf niet. Je komt ook zat indidenten tegen waar het juist allochtonen zijn die weggepest worden.

Nu verplaats ik dit gegeven naar de bedreigingen:

Ik zie dus geen enkele reden om aan te nemen dat de meeste bedreigingen van moslims komen. Ik ken geen cijfers, ik maak het niet op uit het nieuws. Ik bekijk het ook anders: vrijwel alle bedreigingen komen van laffe klootzakken. Of dat nou Moslims zijn of niet maakt niet uit, laffe klootzakken heb je overal. Slechts enkele bedreigingen hebben een politieke achtergrond, en dat is nou precies het type bedreiging waar Vermeersch melding van maakt.

Nu zijn we dus weer helemaal on topic.

Maak je het meer specifiek ( door alleen naar bedreigingen van terroristen te kijken) , ja dan komen bedreigingen vaker van Moslims, maar dan gaat het wel om Moslims die geen enkele steun krijgen van de meeste Moslims in Nederland.

Van een koppeling tussen de modale Moslim en serieuze terroristische bedreigingen richting Vermeersch zie ik dus na analyse helemaal niets meer terug.
Alleen de dwazen weten antwoorden op alle vragen en dat zal voorlopig wel zo blijven.

Circe
Geregelde verschijning
Berichten: 78
Lid geworden op: 01 nov 2009 15:03

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Circe » 04 nov 2009 15:41

Ik ken in feite geen mensen die worden bedreigd door niet moslims.

Etienne Vermeersch komt er nu openlijk voor uit dat hij bedreigd werd door moslims, Mimount Boussakla werd bedreigd door een moslim, Ayaan Hirsi Ali wordt bedreigd door moslims, Van Gogh werd bedreigd door een moslim, Wilders wordt bedreigd door moslims, bovendien zijn er in het buitenland nog tig gevallen van mensen die bedreigd worden door moslims: in Denemarken kan een pastor zijn parochie niet meer bedienen want hij wordt bedreigd door de daar wonende moslims (en is nu moeten vluchten).. het lijstje is eindeloos.

Maar volgens Maverick, die er blijkbaar een hele nieuwe religie van wenst te gaan maken, heeft islam er niks mee te maken, noch het te volgen leven van hun grote roerganger Mohammed heeft er niks mee te maken, kortom, volgens Maverick heeft nazisme helemaal niks te maken met Adolf Hitler.
Waarom is iemand die gelooft in ontvoeringen door aliens een labiele idioot, en is iemand die gelooft dat er 72 maagden in het hiernamaals op hem liggen te wachten, een godvruchtig persoon wiens overtuiging moet 'gerespecteerd' worden? (pdw)

Gebruikersavatar
Devious
Erelid
Berichten: 6467
Lid geworden op: 14 jul 2003 22:17
Locatie: saturn
Contacteer:

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Devious » 04 nov 2009 16:01

Zelfs ik ben bedreigd door moslims. Dat er moslims zijn die zich bezighouden met bedreigen, en dat deze nogal te boventoon lijken te voeren in de media, lijkt me wel duidelijk. Tóch vind ik dat men voorzichtig moet zijn met argumenten in de trant van 'deze groep doet dit meer dan die andere groepen.'
Strikt gezien heeft Maverick wel een beetje gelijk dat men, indien men dergelijke opmerkingen plaatst, deze wel héél goed dient te onderbouwen. Oók linkse politici, en critici van Wilders (oa advocaat Spong) zijn bedreigd door sympathisanten van Wilders (zonder Wilders hier zélf rechtstreeks te willen beschuldigen, maar in zijn achterban zitten mensen waarvoor ik even evenzeer vrees als voor de ergste moslimextremisten).
Wat mij evenzeer opvalt is dat beide partijen (anti-islam, pro-islam) de media ervan beschuldigen eenzijdig te zijn in de berichtgeving. Hierachter schuilt een psychologisch fenomeen; het fenomeen dat men zich focust op nieuws dat de vooroordelen, gevestigde meningen, en angsten bevestigd, en dat men de andere berichten negeert.
'Bij een discussie die de redelijkheid zoekt heeft hij die het onderspit delft groter voordeel, voor zover hij er iets van opgestoken heeft.’ Epicurus (341-271vc)

Circe
Geregelde verschijning
Berichten: 78
Lid geworden op: 01 nov 2009 15:03

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Circe » 04 nov 2009 16:24

Hierachter schuilt een psychologisch fenomeen; het fenomeen dat men zich focust op nieuws dat de vooroordelen, gevestigde meningen, en angsten bevestigd, en dat men de andere berichten negeert.
Meent U nu echt dat de media vol staan met de feiten zoals vermeld op deze site:

http://www.thereligionofpeace.com/index.html#Attacks

(noteer : enkel de laatste twee maanden worden getoond)
Waarom is iemand die gelooft in ontvoeringen door aliens een labiele idioot, en is iemand die gelooft dat er 72 maagden in het hiernamaals op hem liggen te wachten, een godvruchtig persoon wiens overtuiging moet 'gerespecteerd' worden? (pdw)

Maverick
Banned
Berichten: 994
Lid geworden op: 24 apr 2009 17:51

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Maverick » 04 nov 2009 18:47

Circe schreef:Ik ken in feite geen mensen die worden bedreigd door niet moslims.
Femke Halsema is Joods, en vrouw, en aantrekelijk, en machtig. Ze is hard op weg de eerste vrouwelijke "vice premier" van Nederland te worden. Reken maar dat zij dus van mensen die Islamtisch, man, onmachtig en niet aantrekkelijk zijn iedere dag haatmails krijgt. Zij loopt echter niet zoals Wilders opzichtig met een Gorilla in pak aan iedere hand rond, zij volgt het advies om niet te praten over beveiliging en probeert naturel te blijven, wat lukt. Maar reken maar dat ook fans van Wilders Femke van tijd tot tijd een gezellig anoniem mailtje sturen. Zij heeft teveel eigenschappen die bij idioten weerstand oproepen.

Alexander Pechtold is blank, atheist ( vermoed ik ), succevol en machtig. Hij is zelfs op weg premier te worden. De komende verkiezingen gaan een enorme aardverschuiving laten zien, waarbij alles mogelijk is. Hij is ook zwaar criticus van Wilders. Een PVV stemmer van het type: blank, arm. alcoholist, minimum inkomen, die weet dat alles wat fout is in zijn leven de schuld is van de Marrokanen is uiteraard keihard op zijn edele deel getrapt als wie ook het waagt Wilders aan te vallen.

Deze twee mensen worden zeer zeker regelmatig bedreigd. De kunst is: hoe zie je het verschil tussen een mailtje van een gefrustreerde werkeloze Marrokaan danwel gefrustreerde werkloze inlander enerzijds en serieuze bedreigingen door terroristen anderzijds?

Er is momenteel geen politiek geweld vanuit extreem rechtse hoek, zij echter hebben er ook niets mee te winnen. Er is wel politiek geweld vanuit Islamtische hoek en links hoek. De extreem orthodoxe islamieten zaaien angst. Willen de weg banen voor het vestigen van gemeenschappen onder sharia wetgeving overal ter wereld. Uit linkse hoek moet je denken aan geflipte krakers en doorgedraaide dierenactiviten.

Ook rechtse politici, rechtse activisten en dus ook een atheistisch activist als de heer Vermeersch worden bedreigd, tegenwoordig word iedereen die wat voorstelt haast wel bedreigd. In tegenstelling tot linkse politici maken mensen aan de rechterkant het echter wel duidelijk aan het publiek. Kennelijk ziet Wilders politiek voordeel in het slachtoffer imago. Hij is helaas slachtoffer van doodsbedreigingen, terwijl hij zelf qua bedreigingen niet verder gaat dan oproepen tot gericht op de knienen van Marrokaanse relschoppers schieten. Hij heeft duidelijk politiek voordeel van reacties oproepen en een slachtoffer rol aannemen.

Waarom Vermeersch nu ook naar buiten treed, is mij onduidelijk, maar er is geen enkele reden om aan te nemen dat hij net als Wilders bedenkelijke en ondemocratische doelen nastreeft.
Etienne Vermeersch komt er nu openlijk voor uit dat hij bedreigd werd door moslims, Mimount Boussakla werd bedreigd door een moslim, Ayaan Hirsi Ali wordt bedreigd door moslims, Van Gogh werd bedreigd door een moslim, Wilders wordt bedreigd door moslims, bovendien zijn er in het buitenland nog tig gevallen van mensen die bedreigd worden door moslims: in Denemarken kan een pastor zijn parochie niet meer bedienen want hij wordt bedreigd door de daar wonende moslims (en is nu moeten vluchten).. het lijstje is eindeloos.

Maar volgens Maverick, die er blijkbaar een hele nieuwe religie van wenst te gaan maken, heeft islam er niks mee te maken, noch het te volgen leven van hun grote roerganger Mohammed heeft er niks mee te maken, kortom, volgens Maverick heeft nazisme helemaal niks te maken met Adolf Hitler.
1 => net zoals niet Inlandse Nederlanders in het algemeen maar vooral en zeg vrijweil uitsluitend extreem rechtse Nederlanders ( lees : PVV stemmers) , krakers en dierenactivisten zich niet aan normale omgangsnormen wensen te houden, zo ook zijn het niet Islamitische Nederlanders in het algemeen maar vooral en zeg vrijwel uitsluitend criminele en extreem orthodoxe Islamitische Nederlanders die zich niet aan normale omgangsnormen wensen te houden. Als het gaat om politiek handelen.

De groep mensen die niets beters te doen hebben dan haatmails sturen, maar geen enkele intentie hebben ooit iets te doen en meer uit waanzin handelen dat uit ideologie, laat ik even buiten beschouwing.

2 => Nazi's kan je aankijken op wat Hitler gedaan heeft. Maar je kan niet alle rechtse Duitsers de schuld geven van wat Hitler gedaan heeft. Op dezellfde manier kan je extreem orthodoxe Moslims altijd vragen een standpunt in te nemen als er weer eens ergens iemand met de dood bedreigd word, maar kan je niet alle Mosloms om een reactie vragen. Immers, bij veel stromingen binnen de Islam worden bedreigingen in het algemeen als iets slechts gezien, alleen in bijzondere gevallen mag er een uitzondering gemaakt worden.

Dat nog los van het feit dat steeds meer Moslims braaf meedoen aan ramadan, braaf hun maagdenvlies laten herstellen voor ze gaan trouwen, braaf nooit drinken in of nabij de Moskee, maar ondertussen als er niemand kijkt alles doet wat de Middeleeuwse Arabische staatsgodsdienst verboden heeft. Dat is het leven van veel Moslims zoals ik het waarneem in Amsterdam.

De Islam in het algemeen heeft dus inderdaad niets te maken met de bedreiging van Vermeersch, net zo goed als Basken in het algemeen geen terroristen zijn, net zo goed als Noord Ierse katholieken in het algemeen geen terroristen zijn en ook net zo goed als dat Serven in het algemeen geen massamoordenaars zijn.
Alleen de dwazen weten antwoorden op alle vragen en dat zal voorlopig wel zo blijven.

Maverick
Banned
Berichten: 994
Lid geworden op: 24 apr 2009 17:51

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Maverick » 04 nov 2009 19:03

Devious schreef:Zelfs ik ben bedreigd door moslims. Dat er moslims zijn die zich bezighouden met bedreigen, en dat deze nogal te boventoon lijken te voeren in de media, lijkt me wel duidelijk. Tóch vind ik dat men voorzichtig moet zijn met argumenten in de trant van 'deze groep doet dit meer dan die andere groepen.'
Strikt gezien heeft Maverick wel een beetje gelijk dat men, indien men dergelijke opmerkingen plaatst, deze wel héél goed dient te onderbouwen. Oók linkse politici, en critici van Wilders (oa advocaat Spong) zijn bedreigd door sympathisanten van Wilders (zonder Wilders hier zélf rechtstreeks te willen beschuldigen, maar in zijn achterban zitten mensen waarvoor ik even evenzeer vrees als voor de ergste moslimextremisten).
Wat mij evenzeer opvalt is dat beide partijen (anti-islam, pro-islam) de media ervan beschuldigen eenzijdig te zijn in de berichtgeving. Hierachter schuilt een psychologisch fenomeen; het fenomeen dat men zich focust op nieuws dat de vooroordelen, gevestigde meningen, en angsten bevestigd, en dat men de andere berichten negeert.
Vervelend om te horen van de bedreigingen. Wat ik hier aan toe wil voegen:

Een modaal Islamitisch gezin in Nederlandheeft onder andere deze kenmerken

- Iedere zomer op vakantie naar Turkije of Marroko
- Grootschalig gebruik van Turkse en Marrokaanse media.

Dat tweede punt plaats ik niet zonder reden. Als ik de TV aanzet, hoor ik alles over Marrokanen die in Gouda een buschauffeur bedreigen, die in Amsterdam West een homo of Jood weg pesten of in elkaar schoppen.

Zetten Marrokanen de TV aan, dan zie ze dag in dag uit hoe het Joodse Israel de Islamitische en Arabische Palestijnen aan het doodwurgen zijn.

Onze angsten zijn niet dezelfde als hun angsten, we leven als buren samen maar leven in totaal andere werkelijkheden.

Dus dat mensen kennelijk graag kijken naar dat wat ze angst aanjaagt en dat wat hun in hun vooroordelen bevestigt, dwingt ten eerste TV stations en kranten te laten zien en schrijven wat de mensen willen lezen en horen en ten tweede geeft het politici als Wilders gereedschap om keer op keer de Moslims als groep in de hoek te schoppen. Dit terwijl er geen enkel wetenschappelijk te onderbouwen conclusie te trekken valt dat de Islam, of de Koran, Nederlandse Moslims op serieus te nemen wijze aanzet tot het vestigen van een theologische dictatuur in Nederland.

Om nu de bedreigingen TAV Vermeersch door te trekken naar een algemeen anti Islam standpunt, gaat mij veel te ver. Het is als stellen dat alle rechtse Nederlanders niet deugen, al hebben ze nooit PVV gestemd.

( waarmee ik niet zeg dat PVV stemmers per definitie niet deugen )
Alleen de dwazen weten antwoorden op alle vragen en dat zal voorlopig wel zo blijven.

Gebruikersavatar
Kitty
Ontoombaar
Berichten: 11282
Lid geworden op: 23 aug 2006 17:31

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Kitty » 04 nov 2009 19:30

Maverick schreef:
Circe schreef:Ik ken in feite geen mensen die worden bedreigd door niet moslims.
Femke Halsema is Joods, en vrouw, en aantrekelijk, en machtig.
Femke Halsema joods? Waar haal je dat nu weer? Of is dat ook weer iets dat je zelf denkt zonder dat je weet of het klopt? Of heb je een bron die dit gegeven staaft.
Alle gebondenheid kan vrijheid heten, zolang de mens de banden niet voelt knellen. (naar Erasmus)

Il n’y a que les imbéciles qui ne changent jamais d’avis ... (Jacques Brel)

En de mens schiep God en dacht dat dat goed was.

Gebruikersavatar
LordDragon
Bevlogen
Berichten: 2932
Lid geworden op: 07 aug 2009 18:18

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door LordDragon » 04 nov 2009 19:34

jawadde, it's a fukkin war out there. :( Hoeveel slachtoffers zouden al die terroristische aanslagen van moslims al gekost hebben. Ik zie daar staan 14300 aanslagen sinds 9/11? Dat is toch ronduit hallucinant? Er zijn er bij met 1 slachtoffer en er zijn erbij met 160 slachtoffers. Als je een gemiddelde neemt van 10 doden dan hebben die kerels al 140000 mensen afgemaakt sinds 9/11? En tgrove is dat waarschijnlijk de meeste slachtoffers ook moslims waren. Begrijpen wie begrijpen kan :evil: Wat zijn ze aan het doen, zichzelf uitmoorden?

Maverick, ik vind toch dat die bedreiging aan Vermeersch ernstig dient genomen te worden. Er is geen enkele moslim die erop gereageerd heeft of het afgekeurd heeft, publiekelijk toch niet en dat geeft de indruk dat ze het allemaal ok vinden. Dit soort bedreigingen geeft een deel van hen en vooral jongeren vrees ik het gevoel dat ze moeten vechten, dat ze het kunnen ook die kafir straffeloos uitmaken, maar als jij kutmarokhaantje zegt kan je daarvoor beboet worden.

Hier in belgie wordt dan klacht neergelegd bij het centrum voor rascisme bestrijding en gelijke kansen. bvb je werd als moslim de ingang tot een discotheek geweigerd. Dan is dat negen op de tien keer veroordeling vorr de uitbater van het etablishement. Maar als je een klacht neerlegd omdat jij als blanke geweerd bent uit een van hun koffiehuizen, dan krijg je te horen dat geen cultureel maar religieus geinspireerde plaats van samenkomst is en dat er recht op godsdienstvrijheid heerst in belgie. Maw als blanke belg kan je de pot op!

Heb iemand gekend die als italiaan (jongeman, student) in belgie, een relatie had met een marrokaans meisje. Alles verliep redelijk goed omdat dat meisje der ouders enzo nog in marokko woonden. Maar op een dag kwam er bezoek van haar twee broers. Totaal onverwachts, waarschijnlijk heft iemand hen verraden, zowel de jongen als het meisje zijn in elkaar geslagen. En die broers hebben dat meisje gedwongen onmiddelijk mee te gaan. Het meisje is dan onder toezicht geplaatst van een streng islamitische marokaanse familie, en er wordt angstvallig verborgen gehouden dat ze al met een kafir is geweest, want dat is een schande dan is ze onrein om uit te huwelijken. En wat denk je dat ze dien jong zijn cd speler en gsm en laptop gelaten hebben, neen hoor allemaal mee dat was allemaal van hun zus dus dat was van hen.
Meer dan twee jaar na die feiten, kende dezelfde maat terug contact met moslims maar gewoon maten, collegas vanop het werk, dat waren dus redelijk ingeburgde moslims. Op een avond dat de vrienden op bezoek waren waaronder 2 moslims, werd er aangebeld en stond er er drie zogenaamde wahabieten voor de deur, dat zeiden ze toch zelf. De keuken in dat huis was beneden en ik was met twee maten aan het koken, allemaal blanken. Ik zei dat ik niet wist waarover het ze hadden toen ze mijn maat zijn naam riepen. En wou de deur dichtslaan, er werd een voet tussen gestoken en in een of ander arabisch of marrokaans geroepen, twee dingen verstond ik de namen van die twee collegas van mn maat. Uiteindelijk heb ik dan met wat hulp de deur dicht gekregen. En we gingen naar boven om polshoogte te nemen, die twee moslims waren in alle staten, ze waren doodsbang dat de wahabieten hun familie zou aanpakken. Ze zijn bijna onmiddellijk vertrokken met nog wat verontschuldigingen. En ze hebben sinds die dag mn maat geweerd op de werkvloer.

Ik heb ook nog een Koerdische maat, koerden zijn geen moslims voor de duidelijkheid, iemand die 3 jaar in de cel heeft gezeten in turkije. Hij studeerde aan de universiteit, is trouwens een genie in wiskunde, en is opgepakt als zijn de lid van de PKK. toen hij vrijgelaten werd is hij terug nar zijn geboorte dorp gegaan, er schoot niks meer van over de turken hadden iedereen uitgemoord en alles vernield. Uit angst ie hij helemaal alleen de kaukasische zee overgestoken en doorheen roemenie enzoverder getrokken, tot in duitsland en daar heft ie beslist naar belgie te komen. And guess what? Hij werd al zeker 5 maal in elkaar geslagen door turken.

Eerlijk gezegd vind ik dat allemaal niet om mee te lachen, er is een serieus probleem, namelijk de sociale controle en de knokploegen de zogenaamde wahabieten want ik geloof der geen reet van dat zijn gewoon betaalde knokploegen. Hierdoor wordt het moslims die van goede wil zijn quasi onmogelijk gemaakt om verregaand te integreren. Enkel die die in de politiek zitten worden met rust gelaten, maar dat heeft dan weer te maken met al takiya.

Met ons belastingsgeld betalen we priesters zowel als imams in belgie. Die imams betalen dan weer knokploegen om de meest moderne moslims het vuur aan de schenen te leggen. Die imams weten wat ze doen, hun volgelingen in het gareel houden.

MVG, LD.

PS, ik wens hierbij uitdrukkelijk te vermelden dat er dus wel moslims zijn die willen integreren en die logica enzo willen gebruiken. Doet dit onderdrukkings systeem niet ergens aan denken?

PS 2 maar ach ik zie daar op die site die circe poste van de religie van de vrede staan: god bless hitler =D> Goe bezig!
I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain.

Circe
Geregelde verschijning
Berichten: 78
Lid geworden op: 01 nov 2009 15:03

Re: Islam fundamentalisten bedreigen Etienne Vermeersch

Bericht door Circe » 04 nov 2009 19:51

@ maverick:

Dus als je door een muzelman bedreigd wordt moet je dat in feite verzwijgen en stilletjes onder de mat steken, omdat je anders "VOOROORDELEN" kweekt?
Waarom is iemand die gelooft in ontvoeringen door aliens een labiele idioot, en is iemand die gelooft dat er 72 maagden in het hiernamaals op hem liggen te wachten, een godvruchtig persoon wiens overtuiging moet 'gerespecteerd' worden? (pdw)

Plaats reactie