Dus zal het wel steenkool worden die de Peugeot zal remodelleren om die kolengenerator binnen vloeiende lijnen te krijgen.
Maar wist je bijv. dat de EU-industrie (maar óók in de USA) voor zowat de helft uit door sheiks geinvesteerde oliedollars bestaat?
Dat betekent dat er meerdere grote spelers zijn nml. sheiks cs + olie + belangen in industrie- - - -Westers industrieel kapitaal, en even verder gedacht een opkomend China- - - kernmachten- - - milieu - - - met daartussenin het manipuleerbare proletariaat, dat opgezweept kan worden door de diverse religismen, nationaal chauvinisme, superioriteitsgevoelens gebaseerd op rassenwaan, enz. enz.
Daar maakt niemand zich werkelijk zorgen over de dag van morgen, omdat hij zich die niet voorstellen kan [grosso modo!] of zich rijk rekent met een 'tokamak' waarmee ze de oceanen gaan omzetten in pure energie. (dan hoef je met je peugeootje alleen maar even aan het strand gaan tanken, of zo)
Het is véél erger dan verslaafdheid aan heroine! Het is de verslaafdheid aan zijn dierlijke ego waar hij nóóit vanaf kan komen (behalve door een hongerstaking tot het einde!)
Wáár zijn die cartoons gebleven