Pagina 1 van 1

Petitie Stichting AAP

Geplaatst: 06 sep 2004 01:27
door Devious
http://www.aap.nl/specials2003/petitie2 ... ?versie=NL
Hier kun je een petitie ondertekenen voor de bouw van een opvangcentrum voor chimpansees in Spanje.
Ik heb hem al ondertekend.

ciao.... 8)

Geplaatst: 06 sep 2004 11:50
door Ruby
Ik ook. Alhoewel ik niet begrijp dat er blijkbaar nog steeds chimpansees worden toegelaten binnen de EU.

Geplaatst: 07 sep 2004 12:22
door Devious
Ruby schreef:Ik ook. Alhoewel ik niet begrijp dat er blijkbaar nog steeds chimpansees worden toegelaten binnen de EU.
Ik denk dat het opvangdieren zijn die illegaal zijn binnengesmokkeld en/of ex-proefdieren.

Geplaatst: 07 sep 2004 13:26
door Enigma
Bedankt voor de tip Devbious, kan ik weer door sturen.

groet Enigma

Geplaatst: 13 sep 2004 20:20
door skeptic
Heb even hun banner op onze site gezet en natuurlijk ff de petitie ondertekend.

Geplaatst: 27 sep 2004 21:49
door Donnie Darko
Gelezen en ondertekend :)

getekend

Geplaatst: 27 sep 2004 22:06
door PietV.
Ik kan onze naaste verwanten toch niet in de steek laten. Ben zelf een voorstander voor een wetgeving die de universele rechten van het dier moet beschermen en niet alleen dat misselijk makende zoogdiertje dat zich mens noemt. Of vinden jullie dat ik meer zelfrespect moet tonen.

Re: getekend

Geplaatst: 27 sep 2004 22:11
door Donnie Darko
tjeerdo schreef:Ik kan onze naaste verwanten toch niet in de steek laten. Ben zelf een voorstander voor een wetgeving die de universele rechten van het dier moet beschermen en niet alleen dat misselijk makende zoogdiertje dat zich mens noemt. Of vinden jullie dat ik meer zelfrespect moet tonen.
Het is afgrijselijk hoe sommigen dieren zien als een hoopje vlees dat maar gefolterd, gemanipuleerd en geteelt moet worden ter onzer behoeften, toch ervaren ze pijn op hetzelfde niveau als ons. :(

Re: getekend

Geplaatst: 27 sep 2004 22:39
door skeptic
tjeerdo schreef:Ik kan onze naaste verwanten toch niet in de steek laten. Ben zelf een voorstander voor een wetgeving die de universele rechten van het dier moet beschermen en niet alleen dat misselijk makende zoogdiertje dat zich mens noemt. Of vinden jullie dat ik meer zelfrespect moet tonen.
Interessant onderwerp en is al een keer aan de orde geweest.
Misschien interessant om die topic nog weer eens te activeren.



http://www.freethinker.nl/forum/viewtopic.php?t=178