Meer allochtonen in beeld
AMSTERDAM - De publieke omroep wordt verplicht meer allochtonen in beeld te brengen. Progamma-makers krijgen in een nieuwe poging tot politieke correctheid „quota” mee om zo „een beter beeld van de multi-culturele samenleving te geven in programma's.
Zo moeten minstens zeven van de zestien afleveringen van de NCRV-advocatenserie Keyzer & De Boer een verhaal hebben rond een „multicultureel” probleem. In Schepper & Co (NCRV) is minstens een op de tien gasten afkomstig uit een culturele minderheid. Het EO-programma Love Match streeft ernaar dat 15 procent van de kandidaten van allochtone afkomst is. Bij Bubma (TROS) moet minimaal één op de acht kinderen een ander kleurtje hebben. Ook bij de Rijdende Rechter moeten meer rechtszaken met allochtonen behandeld worden.
„Het is tijd voor harde actie” aldus Ruurd Bierman van de raad van bestuur van de publieke omroep. De NPS besteedt twee miljoen euro belastinggeld aan onderzoek naar kijkgedrag van allochtonen.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/5580 ... beeld.html
Meer allochtonen in beeld
Moderator: Moderators
- MOODY BLUE
- Diehard
- Berichten: 1080
- Lid geworden op: 22 apr 2006 19:10
Meer allochtonen in beeld

I'm more than that, I know I am, at least, I think I must be.
There you go man, keep as cool as you can.
Is het niet gewoon een verkapte vorm van omhoog proberen te schroeven van de kijkcijfers voor de publieke omroep?
Alle gebondenheid kan vrijheid heten, zolang de mens de banden niet voelt knellen. (naar Erasmus)
Il n’y a que les imbéciles qui ne changent jamais d’avis ... (Jacques Brel)
En de mens schiep God en dacht dat dat goed was.
Il n’y a que les imbéciles qui ne changent jamais d’avis ... (Jacques Brel)
En de mens schiep God en dacht dat dat goed was.
Het geven van goede voorlichting om daarmee de inburgering te stimuleren bij diegenen die dat willen kan natuurlijk nooit kwaad. Het kwaadwillende deel dat nog onder de plak van de imams valt is op deze manier toch niet te bereiken omdat die naar de eigen TV kijkt via de schotel. maar je weet maar nooit hoe je hun aandacht kan vangen en daar zijn dus wel voor hen interessante programma´s voor nodig. Van de commerciëlen kan je dat niet verwachten, die gaan voor makkelijk verteerbaar pulp met veel kijkers..
Laat mij zien wat voor nieuwe dingen Mohammed heeft gebracht, en je zult alleen slechte en inhumane dingen vinden, zoals dat hij heeft voorgeschreven in het geloof dat hij predikte, en omdat met het zwaard te verspreiden".
-
BR