Wat is je punt? Je bevestigd hier gewoon het rollenpatroon binnen onze maatschappij dat tot de nodige discriminaties leidt.appelfflap schreef: ↑31 aug 2019 14:11hangt ervan af
ik gok, ik heb geen wetenschappelijke peer-reviewed studie, dat >95% vd klanten een vrouw verwachten als ze iemand zoeken om te poetsen of om voor de kinderen te zorgen.
Het wil maar niet tot je doordringen. Ik heb het over mensen met een vergelijkbaar profiel, dus met vergelijkbare vaardigheden.appelfflap schreef: ↑31 aug 2019 14:11hangt nu eenmaal van de job af en ook het verwachtingspatroon vd klanten.Als je twee zowat identieke profielen opstelt een mannelijk en een vrouwelijk, dan zal bij een solicitatie het mannelijk profiel meer uitnodigingen krijgen als het vrouwelijk. Het maakt daarbij weinig verschil of de selectie om uit te nodige gebeurt door een man of een vrouw.
zij uw klanten 90 jarige halfdove oudjes dan is eht onverstandig om daar mensen naar toe te sturen die de taal onvoldoende machtig zijn. daar mag/moet je als werkgever rekening mee houden.
misschien meot je verduidelijken waar je over praat
een gewone job, een leidinggevende job, een (verkozen) polticus. Voor de laatste 2 moet je niet solliciteren
Het rondje dat we maken is als volgt.
1) Jij probeert een verschil te bedenken dat een alternatieve verklaring zou kunnen zijn buiten discriminatie.
2) Ik wijs erop dat de onderzoekers nu juist hun uiterste best hebben gedaan om profielen op te stellen die enkel verschilden in geslacht/afkomst.