El Al mag vrouwelijke passagier niet discrimineren

Opvallende zaken, schokkende gebeurtenissen, bizarre verhalen enz. Valt je iets op in de media zet deze artikelen dan hier!!

Moderator: Moderators

Plaats reactie
Atheo
Geregelde verschijning
Berichten: 53
Lid geworden op: 22 jan 2017 21:09

El Al mag vrouwelijke passagier niet discrimineren

Bericht door Atheo » 25 jun 2017 11:56

Een klein stapje op de weg van de vooruitgang:

El Al mag vrouwelijke passagier niet discrimineren
JERUZALEM - De tijd dat Israëlische vrouwen in een vliegtuig van El Al hun stoel moesten verlaten omdat een orthodoxe jood niet naast hen wilde zitten, is voorbij. Tot voor kort kon de cabinebemanning de vrouwelijke passagier eerst verzoeken en daarna desnoods dwingen haar stoel op te geven.
De 82-jarige advocate Renee Rabinowitz overkwam dat in 2015. Ze weigerde, waarna ze haar plek uiteindelijk toch moest prijsgeven. Rabinowitz stapte met een klacht tegen de Israëlische luchtvaartmaatschappij over discriminatie naar de rechter. Die gaf haar gelijk. El Al moet haar ook nog een genoegdoening van omgerekend 1.650 euro betalen.
El Al gaf aan The Guardian te kennen dat het bedrijf het oordeel van de rechter zal respecteren.

https://www.luchtvaartnieuws.nl/nieuws/ ... crimineren

Gebruikersavatar
Petra
Banned
Berichten: 6142
Lid geworden op: 14 apr 2017 12:07
Locatie: Vietnam

Re: El Al mag vrouwelijke passagier niet discrimineren

Bericht door Petra » 26 jun 2017 04:09

Atheo schreef:Een klein stapje op de weg van de vooruitgang:


De 82-jarige advocate Renee Rabinowitz overkwam dat in 2015. Ze weigerde, waarna ze haar plek uiteindelijk toch moest prijsgeven.
https://www.luchtvaartnieuws.nl/nieuws/ ... crimineren
Zo zie je maar, je bent nooit te oud om te strijden voor een betere wereld. :D
Hulde!
Braver dan the braafste braverik!

"If the mind can find no meaning, then the senses give it. Live for this, wretched being that you are."
― Anne Rice, The Queen of the Damned

Plaats reactie