Occulte Reli-kwak
Geplaatst: 14 sep 2013 10:37
Wat voor gewicht probeert refdag aan occult gezeur te geven met:
Roeland
Info:
* Animal sciences group
* Bovismeter
* Energie-box-Bovis
* Praktiseren met Bovis is niet van Satan
http://www.refdag.nl/opinie/i_wichelroede_weer_springlevend_in_de_landbouw_i_1_119007 schreef:De auteurs zijn onderzoekers bij de Animal Sciences Group van Wageningen UR en schreven deze bijdrage op persoonlijke titel.
In de melkveehouderij wordt de methode gebruikt om de voeders voor dieren, de stal, de mest en de melk te meten. Zo’n gemeten waarde heeft echter niets te maken met de energiewaarde en de chemische samenstelling die in laboratoria worden vastgesteld.
Vervolgens kan deze informatie gebruikt worden bij het optimaliseren van de bedrijfsvoering. In de landbouw gaat het immers om een samenspel van natuur en boer? Het is zaak de natuur zo goed mogelijk in beeld te krijgen en erop in te spelen. Ook is een eenvoudige waarde veel makkelijker te hanteren dan de analyses uit een laboratorium.
Als wetenschappers zijn we ons bewust van de beperktheid van ons weten. Het is mogelijk dat in de schepping vormen van energie aanwezig zijn die met apparatuur moeilijk of niet vallen te meten.
Dat geloof en wetenschap moeiteloos zouden samengaan vereist bokkesprongen van bovennatuurlijke aard, dat is duidlijk.Sommigen zullen deze praktijken afdoen als de reinste onzin. Zij zien daarbij over het hoofd dat de Bovis-schaal regelmatig duidelijk werkt.
Of dit soort energieën natuurkundig is, weten we niet. Maar dat de satan ook dit soort middelen gebruikt, staat vast.
De Bijbel geeft tal van voorbeelden van wonderen die uit de boze zijn. Daarom vragen pendel, Bovis-schaal, energetische landbouw en wichelroede om grote voorzichtigheid en een doordenking vanuit verschillende vakgebieden.
Roeland
Info:
* Animal sciences group
* Bovismeter
* Energie-box-Bovis
* Praktiseren met Bovis is niet van Satan