Leugens, hypocrisie en de gevolgen daarvan

Kritische maatschappij gerichte hersenspinselen...:)

Moderator: Moderators

Gebruikersavatar
Fish
Moderator
Berichten: 11214
Lid geworden op: 14 sep 2008 10:44
Locatie: Aan de kust.

Re: Leugens, hypocrisie en de gevolgen daarvan

Bericht door Fish » 02 apr 2012 19:31

Blues-Bob schreef:Leers is ondemocratisch in de kamer gekomen.
Leers zit niet in de kamer, maar in de regering. Die worden gevraagd.
Het goddelijke onderscheidt zich niet van het niet bestaande.

Blues-Bob
Bevlogen
Berichten: 4763
Lid geworden op: 26 aug 2010 07:33
Locatie: Friesland

Re: Leugens, hypocrisie en de gevolgen daarvan

Bericht door Blues-Bob » 02 apr 2012 19:37

Fish schreef:
Blues-Bob schreef:Leers is ondemocratisch in de kamer gekomen.
Leers zit niet in de kamer, maar in de regering. Die worden niet persé gekozen.
Je hebt helemaal gelijk. Niet goed uitgedrukt door mij in alle haast. Ondemocratisch in de regering dient er te staan. Volgens mij is het wel traditie dat de formateur kijkt naar verkiesbaarheid. Maar daarin kan ik mij vergissen. Geschiedenis en staatsleer is al lang geleden voor mij :lol:

Groet,

Bob
"You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking." - House
Tiepvauden ondur voorbehauwt.

Gebruikersavatar
putter
Forum fan
Berichten: 168
Lid geworden op: 05 jun 2010 20:38

Re: Leugens, hypocrisie en de gevolgen daarvan

Bericht door putter » 02 apr 2012 19:45

@Blues- Bob

Ik ben erg blij dat je inziet dat als er dingen door de mazen van de wet wordt gekropen dit automatisch goed is.

Als denk aan Piet Hein Donner met zijn bijna vloekende uitspraak tegen een journalist over de vraag aan PHD of het al een gelopen zaak is dat hij vicepresident van de Raad van State wordt en zijn antwoord is: ‘U kletst uit uw nekharen’. en, ‘baarlijke nonsens’ en wat later daadwerkelijk wel is. Is m.i. geen misuitdrukking om het simpele feit dat de handtekeningen niet zijn gezet. Maar dat was dan ook het enige, er stonden geen handtekeningen. Donner sprak dus geen onwaarheid terwijl hij wist dat de journalist gelijk had.

En dan Italië met Silvio Berlusconi. Hij liet tijdens zijn leiderschap allerlei wetjes maken zodat hij na zijn aftreden niet vervolgt kon worden.
En hetzelfde gebeurd nu in Suriname met Desi Bouterse. In Suriname wordt er eerdaags gestemd over een amnestiewet. De wet maakt het mogelijk dat president Desi Bouterse en andere verdachten in het proces over de Decembermoorden amnestie krijgen.

Dit topic gaat over hypocrieten en de gevolgen hiervan.
Ook de jeugd leest deze foute handelingen van bewindslieden. En wat denkt die jeugd dan.
Gaat dit een vlucht krijgen dat de upper op allerlei manieren zijn of haar gang kan gaan. Of gaan we terug naar de middeleeuwen en eerder waar de upper kon doen en laten wat zij wilde.
Ik was in deze discussie zeer zeker niet uit om gelijk te krijgen maar veel meer om wantoestanden te belichten die de upper zich in grote stappen aan het toe-eigenen is.

Dank je wel voor deze discussie. Ik heb er veel van geleerd. Ik ben nog maar een broekie in deze discussies in vergelijk met mijn eigen werkomgeving en zeker mijn vakgebied.

Groet, Henk
Als de nood het hoogst is, is god altijd op vakantie

Gebruikersavatar
Fenomeen
Superposter
Berichten: 6026
Lid geworden op: 15 feb 2004 10:53
Locatie: Rotterdam

Re: Leugens, hypocrisie en de gevolgen daarvan

Bericht door Fenomeen » 30 mar 2013 14:03

Nu schreef:
Mauro heeft vergunning verblijf in Nederland


Mauro mag in Nederland blijven. Donderdag heeft hij een verblijfsvergunning gekregen. Dat heeft een woordvoerder van het ministerie van Veiligheid en Justitie zaterdag bevestigd.
Meer:
http://www.nu.nl/binnenland/3384943/mau ... rland.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another - Madonna

Plaats reactie