Topic verwijderen
Moderator: Moderators
Topic verwijderen
Als een topic wordt verwijderd (over de berichtgeving van de NOS), zou ik wel graag het waarom willen weten, nu lijkt het net of degene die het heeft verwijderd bang is voor de uiteindelijke onwelgevallige uitkomst, een beetje zielig zo zonder mededeling.
Groetjes, Vit
Groetjes, Vit
Religie is gebouwd op drijfzand, Atheïsme ook maar stevig gefundeerd.
Re: Topic verwijderen
Nu ben ik toevallig niet degene die het heeft weggehaald. Maar er ligt een klacht in deze rubriek die ik even naar het beheerdersdeel transporteer waar hij gelezen gaat worden. Het kan zijn dat degene het over het hoofd heeft gezien of tijdelijk afwezig is. Het kan dus zijn dat je een pbtje krijgt van de desbetreffende persoon. Aan de andere kant heeft een moderator het recht om zaken te verwijderen. Mocht een deelnemer vragen waarom?? dan kan het een enkele keer handig zijn om te kijken naar de regels. Bijvoorbeeld regel E5 is berucht en het komt dus voor dat het verhaal iets is dat terugkeert en eerder is besproken en dan wordt het weggehaald zonder veel omhaal van woorden. Dat kan ook een voordeel zijn voor de persoon op zich. Nog een voorbeeld het quote gedrag soms zijn wij een beetje moe van het vragen om fatsoenlijke quotes en dat vertaalt zich dan in het herstellen zonder voor de zoveelste keer een verhaal af te moeten steken.
Is de leegte niet een weldaad, geeft stilte niet veel rust, waarom moet onder leiding van dominees, goeroes, therapeuten en anderen alles kapot gezingeeft worden?
- Peter van Velzen
- Moderator
- Berichten: 16534
- Lid geworden op: 02 mei 2010 10:51
- Locatie: ampre muang trang thailand
Re: Topic verwijderen
Ik ben er na enig zoeken achter gekomen wie het heeft gedaan en wanneer (zaterdag om 16 uur 51 dat is 9 voor middernacht Thaise tijd), maar over het waarom moet ik je het antwoord schuldig blijven. Ik heb het tot mijn grote ergernnis namelijk zelf gedaan! En ik heb dat helemaal niet willen doen! Integendeel! Desalniettemin heb ik dit wel gedaan en ik moet ook nog een vraag(weet u dat zeker) met ja hebben beantwoord. Mijn enige excuus is dat - als die vraag wordt getoond - de titel en de plaats van het onderwerp niet zichtbaar zijn. WaaRschijnlijk heb ik een ander onderwerp willen verwijderen maar had ik meer dan ééN browser-scherm openstaan, en heb de actie die ik in het ene scherm van plan was. op het andere scherm uitgevoerd. Ik vindt het heel jammer, aangezien ik dit onderwerp zelf gestart was.Vit schreef:Als een topic wordt verwijderd (over de berichtgeving van de NOS), zou ik wel graag het waarom willen weten, nu lijkt het net of degene die het heeft verwijderd bang is voor de uiteindelijke onwelgevallige uitkomst, een beetje zielig zo zonder mededeling.
Groetjes, Vit
Je klacht is terecht. Zulke knoeiers zouden er in het moderatieteam niet behoren te zijn!
Helaas weet ik geen manier om dit weer ongedaan te maken.
Ik wens u alle goeds
Re: Topic verwijderen
Ik wel, via google's cache kan je vaak nog een hoop terughalen. Maar om de een of andere reden alleen pagina 1 en 4. Dat leek mij niet voldoende.
Zelfs als schepping bewezen wordt, is Magrathea net zo waarschijnlijk als God.
- Peter van Velzen
- Moderator
- Berichten: 16534
- Lid geworden op: 02 mei 2010 10:51
- Locatie: ampre muang trang thailand
Re: Topic verwijderen
Dat zijn - zover ik me herinner de eerste en de laatste pagina. We kunnen kijken hoe dat er uit ziet en of we daarmee verder kunnen. Als Vit er althans nog trek in heeft.Bonjour schreef:Ik wel, via google's cache kan je vaak nog een hoop terughalen. Maar om de een of andere reden alleen pagina 1 en 4. Dat leek mij niet voldoende.
Ik wens u alle goeds
Re: Topic verwijderen
Volgens de cache pagina's waren er 105 berichten in 7 pagina's. Ik heb ook een deel van pagina 5.
Zelfs als schepping bewezen wordt, is Magrathea net zo waarschijnlijk als God.
Re: Topic verwijderen
Op een of andere mysterieuze wijze had ik geen toegang meer tot het forum klachten wat inmiddels hersteld is. Wat het onderhavige onderwerp aangaat zou ik zeggen laat het terug zetten maar zitten, want ik ben een nieuw topic aan het voorbereiden waar de gepasseerde items ongetwijfeld in terugkomen. Wat mij betreft mag dit topic nu gesloten worden.
Groetjes, Vit
Groetjes, Vit
Religie is gebouwd op drijfzand, Atheïsme ook maar stevig gefundeerd.
Re: Topic verwijderen
Zand erover, soms zijn we net mensen.Peter van Velzen schreef: Je klacht is terecht. Zulke knoeiers zouden er in het moderatieteam niet behoren te zijn!
Helaas weet ik geen manier om dit weer ongedaan te maken.
Religie is gebouwd op drijfzand, Atheïsme ook maar stevig gefundeerd.
Re: Topic verwijderen
OP verzoek van TS gesloten
Zelfs als schepping bewezen wordt, is Magrathea net zo waarschijnlijk als God.
