Pagina 1 van 1

Robbert van den Broeke zit in de cel

Geplaatst: 15 jan 2016 21:17
door PietV.
De flierefluiter die voor RTL het paranormale belichaamde zit inmiddels in de cel. Hij had de gewoonte om mensen die kritisch over hem waren met de dood te bedreigen. Dus binnenkort krijg ik ook een brief.

http://www.omroepbrabant.nl/?news/24287 ... +door.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Robbert van den Broeke zit in de cel

Geplaatst: 15 jan 2016 21:26
door Dat beloof ik
"Inmiddels is de verdachte 'heengezonden' zoals dat heet, maar hij blijft wel verdachte in deze zaak. Justitie heeft nog niet besloten of hij ook vervolgd gaat worden."

.... ik zou maar uitkijken.
of je moet kunnen 'voelen' waar hij zit, dat scheelt dan weer. :lol:

ps. hadden ze dit bij RTL niet kunnen zien aankomen ?

Re: Robbert van den Broeke zit in de cel

Geplaatst: 15 jan 2016 21:38
door PietV.
Dat beloof ik schreef:
ps. hadden ze dit bij RTL niet kunnen zien aankomen ?
Bij RTL kijken ze alleen naar kijkcijfers als deze dalen dan gaan ze kijken.
Meer info over hem.

http://skepsis.nl/robbertvandenbroeke/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Robbert van den Broeke zit in de cel

Geplaatst: 16 jan 2016 09:02
door doctorwho
PietV. schreef:De flierefluiter die voor RTL het paranormale belichaamde zit inmiddels in de cel. Hij had de gewoonte om mensen die kritisch over hem waren met de dood te bedreigen. Dus binnenkort krijg ik ook een brief.
Oeps :shock: Volgens mij heb ik mij ook wel eens negatief uitgelaten over deze genverbrander. :evil4:

Re: Robbert van den Broeke zit in de cel

Geplaatst: 16 jan 2016 09:31
door HankS
Ach, maar hij blijkt het toch niet te kunnen zien aankomen
Maar het lijkt me ook niet echt verstandig als je beweert met doden te kunnen communiceren om dan mensen te bedreigen met de dood, ik zou als geest omdat ik dan toch niet echt veel meer te doen zou hebben de hele dag bij Robbert op bezoek komen. Niet echt doordacht, maar het is niet echt ene snuggere .