Forumsoftware verpest foto's?

Hier kunt u alles kwijt over computers en software

Moderator: Moderators

Plaats reactie
Gebruikersavatar
Jagang
Ontoombaar
Berichten: 11104
Lid geworden op: 27 jul 2009 00:22

Forumsoftware verpest foto's?

Bericht door Jagang » 20 feb 2016 18:05

Het valt me op, als ik door de oudere bladzijden van het forum ga, zoals in het vergeten auto-topic, dat foto's die ooit als bijlage zijn toegevoegd, nu vaak behoorlijk door elkaar lijken te zijn gerammeld.
Hoe kan dit?

http://www.freethinker.nl/forum/viewtop ... 15#p417068" onclick="window.open(this.href);return false;
‘Als mensen vandaag het geldsysteem begrijpen, dan breekt morgen de revolutie uit.'
Henry Ford

Gebruikersavatar
vegan-revolution
Superposter
Berichten: 6990
Lid geworden op: 06 jul 2009 06:43

Re: Forumsoftware verpest foto's?

Bericht door vegan-revolution » 20 feb 2016 21:29

Hm, ja, dat ziet er vreemd uit. Mogelijk is er ooit iets fout gegaan bij een backup/restore? Als naar goede gewoonte alle ooit gedane backups bewaard zijn gebleven dan zou van een backup waarin de foto's nog goed waren deze kunnen worden teruggezet.

Zie ook The Tao Of Backup.
                              Denken "wij zijn (ik ben) beter dan de rest" heeft helaas al veel verpest

Gebruikersavatar
lost and not found yet!
Bevlogen
Berichten: 3489
Lid geworden op: 05 dec 2006 18:11
Locatie: Rhodos en Ede

Re: Forumsoftware verpest foto's?

Bericht door lost and not found yet! » 20 feb 2016 22:07

Dat kom ik ook tegen, ook in dit topic:

http://www.freethinker.nl/forum/viewtop ... 3&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;
I’m who I want to be!

Gebruikersavatar
lost and not found yet!
Bevlogen
Berichten: 3489
Lid geworden op: 05 dec 2006 18:11
Locatie: Rhodos en Ede

Re: Forumsoftware verpest foto's?

Bericht door lost and not found yet! » 20 feb 2016 23:01

Totaal offtopic, maar ik wil gewoon het 41000 bericht plaatsen! Sorry! :D

Edit: het 410000ste bericht!

Edit 2:

Totaal aantal berichten 410000 • Totaal aantal onderwerpen 11477 • Totaal aantal leden 2874 • Ons nieuwste lid is Divine Decay
I’m who I want to be!

Gebruikersavatar
PietV.
Moderator
Berichten: 14443
Lid geworden op: 21 sep 2004 20:45
Locatie: Rotterdam

Re: Forumsoftware verpest foto's?

Bericht door PietV. » 21 feb 2016 10:23

Misschien heeft te maken met de laatste update/server backup. Zal het eens in de groep gooien. Alleen bij de attachments en zit er ook een patroon in bijvoorbeeld gif plaatjes op jpeg met een bepaalde resolutie. Wat wel in de regel gebeurt is dat een site niet meer bestaat en de link er naar toe komt te vervallen. Die afbeeldingen halen we dan soms weg.

Ik heb vergeten auto's doorgebladerd en het zijn er maar een paar volgens mij. Het is geen structurele kwestie.
Is de leegte niet een weldaad, geeft stilte niet veel rust, waarom moet onder leiding van dominees, goeroes, therapeuten en anderen alles kapot gezingeeft worden?

Plaats reactie