Jongetje van 8 jaar gered uit handen van IS!

Voor de mensen die depressief worden van alle ellende in de media, een forum met alleen positief nieuws.

Moderator: Moderators

Lucy
Forum fan
Berichten: 439
Lid geworden op: 24 aug 2013 13:07

Jongetje van 8 jaar gered uit handen van IS!

Bericht door Lucy » 17 okt 2014 19:03

De Kosovaarse geheime dienst heeft in Syrië een achtjarig jongetje gered uit handen van IS. Zijn vader had hem meegenomen om zich bij de terreurgroep aan te sluiten, schrijft het AD.

Tegen de moeder van het kind zei de man dat hij met zijn zoon een trektocht ging maken in de Kosovaarse bergen. De zaak kwam in de publiciteit, toen de moeder publiekelijk vroeg om de terugkeer van de jongen. Ondertussen verschenen op internet foto’s van het jongetje waarop hij poseert met jihadisten en speelt met een zwarte IS-vlag.

Het duurde enige tijd voordat de Kosovaarse geheim agenten wisten waar hij zich precies bevond. De Kosovaarse premier Hashim Thaci noemde de bevrijding een ‘ingewikkelde en gevaarlijke operatie’.

De jongen was in tranen toen hij zijn moeder weer zag.

Bron: http://www.welingelichtekringen.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
-'Mits goed gelezen, is de Bijbel het beste argument
voor atheïsme ooit.' (I. Asimov)
-'Ik ben tegen religie omdat dat ons voorhoudt tevreden te zijn met het niet snappen van de wereld.' (R. Dawkins)

Plaats reactie