Freethinker.nl aanbevolen in boek Richard Dawkins

Hier worden alle nieuwtjes omtrent het Freethinker Forum en de website gepost.

Moderator: Moderators

siger

Freethinker.nl aanbevolen in boek Richard Dawkins

Bericht door siger » 12 nov 2008 17:05

Kitty schreef:
Devious schreef: Ik constateerde pasgeleden dat freethinker.nl in een epiloog van de Nederlandse versie wordt aanbevolen, samen met de Vrije Gedachte, Skepsis en het humanistische verbond.
Dit vertel je hier wel even tussen neus en lippen door, maar hier mag je eigenlijk best heel erg trots op zijn!
Gefeliciteerd!

Gebruikersavatar
Knuppel
Banned
Berichten: 112
Lid geworden op: 27 sep 2008 00:24

Bericht door Knuppel » 12 nov 2008 20:06

Niet meer dan logisch !

Maar daarom niet minder gefeliciteerd :occasion1:



Knuppel
Altruïsme is iets voor Egoisten

Gebruikersavatar
Atheist_1984
Ervaren pen
Berichten: 748
Lid geworden op: 16 okt 2006 22:50

Bericht door Atheist_1984 » 12 nov 2008 20:27

Wisten jullie dit dan nog niet??? feli ;)
Exodus 12

[29] Midden in de nacht doodde de HEER alle eerstgeborenen in Egypte, van de eerstgeborene van de farao, zijn troonopvolger, tot de eerstgeborene van de gevangene, en ook al het eerstgeboren vee.

Gebruikersavatar
Kevin
Diehard
Berichten: 1042
Lid geworden op: 16 mei 2007 11:33

Bericht door Kevin » 12 nov 2008 21:23

Heeyy dit wist ik ook nog niet :D :D !! Gefeliciteert zeg. :)

Dat is zeker iets om trots op te zijn.

(Edit: typefoutje verbeterd)
Laatst gewijzigd door Kevin op 13 nov 2008 08:29, 2 keer totaal gewijzigd.

Samante

Bericht door Samante » 12 nov 2008 21:25

Geweldig dit.

Gebruikersavatar
Devious
Erelid
Berichten: 6467
Lid geworden op: 14 jul 2003 22:17
Locatie: saturn
Contacteer:

Bericht door Devious » 12 nov 2008 22:24

Nou het zijn maar 15 letters ergens in de appendix aan het einde van dat dikke boek, maar het is natuurlijk niet verkeerd om er in vermeld te staan, en dan ook nog naast skepsis, de vrije gedachte en het humanistisch verbond te staan. Dawkins had in de originele engelstalige versie een lijst met aanbevolen websites ('waar men van godsdienstige waanideeën losgeweekt kan worden', op zo'n soort manier staat het er ook), en de vertaler heeft Freethinker.nl, samen met de zojuist genoemde nederlandstalige websites en organisaties in een lijstje gezet als nederlandstalige alternatieven voor de engelstalige links en adressen van Dawkins.
'Bij een discussie die de redelijkheid zoekt heeft hij die het onderspit delft groter voordeel, voor zover hij er iets van opgestoken heeft.’ Epicurus (341-271vc)

Gebruikersavatar
CXT
Bevlogen
Berichten: 1889
Lid geworden op: 06 nov 2007 18:03

Bericht door CXT » 12 nov 2008 22:32

Freethinker staat vereeuwigd op pagina 426, en daar hoort ie ook te staan. :)

Doet me eraan denken dat ik GaM nog twee keer moet lezen (imitatio en creatio, toch Rereformed? :D)
Edwards: Why the big secret? People are smart. They can handle it.
Kay: A person is smart. People are dumb, panicky dangerous animals and you know it.
Men in Black

Gebruikersavatar
Fenomeen
Superposter
Berichten: 6024
Lid geworden op: 15 feb 2004 10:53
Locatie: Rotterdam

Bericht door Fenomeen » 12 nov 2008 23:04

Devious schreef:Nou het zijn maar 15 letters ergens in de appendix aan het einde van dat dikke boek, maar het is natuurlijk niet verkeerd om er in vermeld te staan, en dan ook nog naast skepsis, de vrije gedachte en het humanistisch verbond te staan.
Tip uit de gayscene; if you got it, flaunt it!

Niet te bescheiden, screenshotje erbij en even flink aandacht trekken.

Men gaat toch zeggen; kijk die fanatici daar geilen op goeroe Dawkins.
Als mensen een bepaald beeld van je hebben kan je praten als Brugman maar dat helpt toch niet, je kan het beter flink met de nodige show aanpakken, hebben ze nog meer om zich aan te ergeren. ;)
Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another - Madonna

Gebruikersavatar
Tsjok45
Bevlogen
Berichten: 3134
Lid geworden op: 15 feb 2006 13:57
Locatie: gent
Contacteer:

Bericht door Tsjok45 » 13 nov 2008 00:36

Laatst gewijzigd door Tsjok45 op 13 nov 2008 00:58, 2 keer totaal gewijzigd.
Ni dieu , Ni maitre
Ni , Ni , Ni ( The knight of Ni )

a.r.

Bericht door a.r. » 13 nov 2008 00:52

Oh jee, ik ben het vorig jaar al tegengekomen en het bezorgde mij toen een "big smile", maar dat het bij zoveel anderen onbekend was, verwondert me eigenlijk...ik dacht eigenlijk dat "iedereen" op Ft dat boek wel gelezen en uitgeplozen zou hebben! Alsnog felicitaties dus maar, want het is en blijft natuurlijk wel een eer om hierin genoemd te worden! :)

Destinesia

Bericht door Destinesia » 13 nov 2008 08:41

Dit was mij ook al bekend. Ik zag dit een paar maanden geleden. Ik overwoog nog even om dit te zeggen maar ik dacht: "Dat weten jullie natuurlijk zelf ook al lang" Ik dacht, misschien een beetje naief, dat FT zichzelf had 'aangemeld' ofzo
Eeh niet dus.

Gebruikersavatar
axxyanus
Moderator
Berichten: 8181
Lid geworden op: 08 nov 2008 21:23

Bericht door axxyanus » 13 nov 2008 09:22

Devious schreef: Dawkins had in de originele engelstalige versie een lijst met aanbevolen websites ('waar men van godsdienstige waanideeën losgeweekt kan worden', op zo'n soort manier staat het er ook), en de vertaler heeft Freethinker.nl, samen met de zojuist genoemde nederlandstalige websites en organisaties in een lijstje gezet als nederlandstalige alternatieven voor de engelstalige links en adressen van Dawkins.
Ik weet niet of de vertaler voor de nederlandstalige alternatieven heeft gezorgd. Het is mogelijk dat hij gewoon de lijst (gedeeltelijk) heeft over genomen die op Dawkins website te vinden is

Gebruikersavatar
CXT
Bevlogen
Berichten: 1889
Lid geworden op: 06 nov 2007 18:03

Bericht door CXT » 13 nov 2008 09:24

De redacteur heeft de Nederlandse en Belgische adressen toegevoegd.
Edwards: Why the big secret? People are smart. They can handle it.
Kay: A person is smart. People are dumb, panicky dangerous animals and you know it.
Men in Black

Gebruikersavatar
Sararje
Superposter
Berichten: 5994
Lid geworden op: 11 jul 2005 15:35

Bericht door Sararje » 13 nov 2008 10:54

Tsja, waarom ik het niet wist is vrij simpel: nog nooit ook maar een boek van Richard Dawkins gelezen :oops: :shock: :twisted:
"De bijbel is net een spoorboekje van de NS, je kan er alle kanten mee op." - Fons Jansen
"Als er bij het dorp waar bergen bergen bergen bergen bergen, Bergen, bergen bergen bergen bergen bergen, bergen bergen bergen bergen bergen.". - Kees Torn

Gebruikersavatar
The Prophet
Bevlogen
Berichten: 2870
Lid geworden op: 09 mei 2007 14:24
Contacteer:

Bericht door The Prophet » 13 nov 2008 11:12

Nice.
Omni Padhni Disney Iceman Acme Leary Marx Illuminatus Christus Clark

Plaats reactie